Мислення розвідника. Чому одні люди бачать все як є і приймають правильні рішення, а інші - помиляються, Джулія Галеф
Доставка
Оплата
Характеристики
Опис
Мислення розвідника. Чому одні люди бачать все як є і приймають правильні рішення, а інші - помиляються, Джулія Галеф купити книгу в Україні
Обкладинка -
Рік видання - 2024
Кількість сторінок -
Папір - білий, офсет
Про книгу Мислення розвідника. Чому одні люди бачать все як є і приймають правильні рішення, а інші - помиляються, Джулія Галеф
Джулія Галеф, визнаний фахівець із раціонального ухвалення рішень, розповідає, як справлятися з упередженістю мислення та упередженнями.
Коли мова заходить про переконання, люди бачать лише те, що їм хочеться бачити. Іншими словами, ми маємо, як висловлюється автор, «світогляд солдата». Ми підтримуємо своїх проти чужих, видаємо бажане за дійсне, шукаємо раціональні відмовки, щоби виправдати свої невдалі кроки. Ми відстоюємо ідеї, в які віримо, і захищаємося від тих, у які не віримо.
Якщо ви хочете частіше приймати правильні рішення, вам потрібно тренувати у собі «погляд розвідника». Ціль розвідника — інша, ніж у солдата. На відміну від першого, розвідник не прагне захищати один бік від іншого. Розвідник виходить із фортеці назовні, оглядає територію та повертається з точною картою місцевості. Якими б не були бажання та надії розвідника, його головна мета — дізнатися істину.
Розвідники частіше приймають правильні рішення не тому, що вони розумніші за інших або знають більше. Вони просто користуються набором умінь, звичок та способів дивитися на світ, які може освоїти кожен. Джулія Галеф наводить цікаві приклади — від виживання на плоту посеред океану до суперпровісників, дискусій на Реддіті, сучасної вузькопартійної політики та способів, якими Джефф Безос уникає надмірної самовпевненості. Ви наочно побачите, як наш мозок обманює нас і що можна зробити, щоб змінити манеру мислення.
Для тих, хто відчуває у себе упередженість мислення та велику кількість упереджень і хоче їх позбутися.
Для всіх, хто цікавиться самоаналізом і саморозвитком.
Ми часто підшукуємо раціональні виправдання своїм помилкам . Але ж ми іноді й визнаємо свої помилки. Ми змінюємо думку — не так часто, як слід, але, з іншого боку, адже ми могли б взагалі ніколи цього не робити. Ми складні істоти, які іноді приховують істину від самих себе, а іноді сміливо дивляться їй в обличчя. Моя книга — про менш досліджений бік цієї монети: про ті випадки, коли нам вдається не обманювати себе, і про те, чому нас можуть навчити ці моменти успіху.
Ми здійснимо подорож у світи науки, бізнесу, активізму , політики, спорту, криптовалют та культури виживальників. Ми пошльопаємо по мілководді в морях культурних воєн, «війн матусь» і воєн за ймовірність. Дорогою ми знайдемо відповіді загадки, наприклад такі: чому Чарльзу Дарвіну стало погано побачивши павичячого хвоста? Що змусило людину, яка не вірила у глобальну зміну клімату, перейти на інший бік у цій суперечці? Чому деякі учасники фінансових пірамід, схожих на секти, змогли вчасно вийти з гри, а інші стали жертвами? Він дуже плідний і приносить велике моральне задоволення, а також, на мою думку, сумно недооцінений. Я дуже рада, що можу поділитися ним з вами. про книгу: Мислення розвідника. Чому одні люди бачать все як є і приймають правильні рішення, а інші помиляються, Джулія Галеф