Неможливе як стратегія. Як нейронаука допомагає домагатися екстремальної продуктивності в бізнесі, спорті та житті,
Доставка
Оплата
Характеристики
Опис
Неможливе як стратегія. Як нейронаука допомагає домагатися екстремальної продуктивності в бізнесі, спорті та житті, Стівен Котлер купити книгу в Україні
Обкладинка - тверда
Рік видання - 2024
Кількість сторінок - 352
Папір - білий, офсет
Про книгу Неможливе як стратегія. Як нейронаука допомагає домагатися екстремальної продуктивності в бізнесі, спорті та житті, Стівен Котлер
Ця книга заснована на уроках тих, хто досяг Неможливого з великої літери, але призначена вона для людей, націлених на досягнення неможливого з маленької літери. І це неможливе, ймовірно, у кожного своє.
Стивен Котлер у деталях розглянув безліч прийомів, тактик, стратегій для досягнення граничної результативності, запропонувавши метастратегію для забезпечення стабільної максимальної продуктивності.
До неї увійшли сім щоденних та шість щотижневих практик, які слід виконувати обов'язково, якщо ви маєте намір підтримувати пікову результативність досить довго для досягнення неможливого. І хоч би що це означало у вашому випадку, необхідно будь-яким способом включити ці практики у свій розклад. Але необов'язково робити все одразу. Почніть із малого. А як тільки завдяки цим практикам результативність підвищиться, вони почнуть економити вам час, зможете додати ще кілька.
Роботи Стівена Котлера перекладені більш ніж 40 мовами і двічі номінувалися на Пулітцерівську премію. Його статті публікуються в The New York Times, Wall Street Journal, Forbes, Wired і TIME. . У новій книзі він показує, як ці люди виходять за межі того, що здається можливим.
Книга буде перекладена 8 мовами
Ця книга про те, як досягти неможливого. По суті, це практичний посібник для непрактичних людей — для тих, хто має абсолютно ірраціональні стандарти щодо власної результативності і, здавалося б, нічим не обґрунтовані очікування від життя.
Слово «неможливе» вживається в книзі для позначення виняткового новаторства. Ті, хто домагається неможливого, впроваджують інновації у матеріальний світ, а й у наш розум. Теоретично до категорії неможливого потрапляє все, що ніхто ніколи не робив, і що, на думку більшості, ніколи не буде зроблено. Це подвиги, що перевершують як наші можливості, і уяву. Вони буквально лежать за межею наших найсміливіших мрій. Це прориви, що докорінно змінюють парадигму. Бігун, який подолав півтора кілометри за чотири хвилини. Висаджування на Місяць. Назвемо цю категорію Неможливим із великої літери.
Втім, є неможливе і з малої літери. До нього застосовні ті ж правила, оскільки і в цьому випадку ми, як і раніше, маємо справу з тим, що виходить за межі наших можливостей та уяви, але в іншому масштабі. Таке неможливе – це ті речі, які ми вважаємо неможливими саме для себе. На ці подвиги не здатні саме ми — як на думку наших друзів і знайомих, так і на нашу власну.
Відразу зроблю ясність: моя книга — не про радісне чи сумне в нашому житті. На ці теми і так написано безліч книг, для нас радість чи смуток будуть просто тим, що трапляється на шляху до досягнення неможливого — або його недосягнення. Більш значуще зазвичай зовсім не рівноцінно приємнішому.
Для цілеспрямованих людей.
Для тих, хто хоче досягати більшого, працювати ефективно постійно і при цьому не вигоряти.
Для тих, хто хоче дізнатися, як накопичити ресурси для досягнення значних трансформаційних цілей.
Для тих, у кого вимогливе ставлення до власної результативності та високі очікування від життя.
Для тих, хто багато працює, ставить перед собою професійні та особисті цілі і щодня робить зусилля щодо їх досягнення.
Для всіх, кому не вистачає сил на великі звершення.